Najděte půjčku ve všech regionech

úvěr na bydlení Třebíč

Výhodná online půjčka

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Hradec Králové

21. 11. 2018

Univerzitní město Hradec Králové má zástoupení 3 univerzit. Počeštěný názov město získalo počas husitské revoluce, při kterém se město postavilo na stranu Jana Žižky.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Brno

20. 11. 2018

Město Brno je významným střediskem vysokého školství. Sídlí tam prěs 30 fakult, čtrnáct univerzit a jiných vysokých škol. Je sídlem Jihomoravského kraje

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více info

Než začnete vybírat půjčku, zeptejte se sami sebe, zda ji potřebujete, na co ji chcete využít a jak moc vás splácení zatíží. Půjčka je velký závazek a za případné porušení podmínek se těžce platí.

Splnit stačí de facto pouze základní podmínky, mezi něž patří plnoletost (min. 18 let), doložení pravidelného příjmu ze zaměstnání, podnikání, nebo jiného zdroje a ofocení OP.

Jak konsolidace, tak i u refinancování je možné docílit zajímavého snížení jak úrokové sazby, tak i RPSN.

Někdy stačí opravdu pouze OP, jinde zase musíte doložit výpis z účtu nebo dokument, kterým prokážete, že žijete na udané adrese.


Než investor začne investovat, vyplňuje obvykle investiční dotazník, který vyhodnotí jeho zkušenosti, postoj k riziku a vhodnost investičních nástrojů.

Pokud ale platba z vašeho účtu už odešla, není možné ji jakkoliv upravit ani zastavit.

Mobily, tablety, PC, elektro, dům a bydlení, sport a další.

Pokud je však spotřebitel s cenou půjčených peněz náležitě seznámen a srozuměn, jeho rozhodnutí půjčit si nemůže orgán dozoru zabránit,“ dodává.

Rozumné tedy je, když si hned po datu výplaty nastavíte na částku kladného rozdílu trvalý příkaz či příkazy a obnos poputuje na spořicí účet, stavební či penzijní spoření a podobně.

Banky se přizpůsobily moderním trendům, místo kamennýchpoboček se hlavní vstupní branou do bankovních služeb se stávají mobilnítelefony.

V případě, že se v rodinném domě plynem vytápí a ohřívá voda, lze změnou ušetřit i více než 10 tisíc korun ročně,“ uzavírá analytička Markéta Witoszová.

Neúčelová půjčka a americká hypotéka jsou určeny pro případy, kdy potřebujete více peněz. Například konsolidovat několik půjček dohromady, rekonstruovat bydlení apod. 

Nicméně počítejte, že výpočet rozhodně nezvládnete za několik minut a vyhraďte si na něj dostatek času. .


Družstevní bydlení bývalo vždy levnější, než bydlení vlastnické.

Bezplatně vykonávané práce - občanský zákoník výslovně přiznává i nárok na peněžitou náhradu těm osobám, kterým poškozený poskytoval bezplatně práce např. v jejich domácnosti.

Výsledkem je, že tam zadala skoro o 50 000 Kč víc, které aktuálně někde jsou.

Klienti si tak ještě v 90-tých letech mohli zajít do své banky pro hotovostní půjčku.


Zajímavou variantou je i Hypotéka 2 v 1, která dokáže kromě základního úběru nabídnout i peníze navíc, se stejným úrokem, které jsou určené i na potřeby které se netýkají bydlení.

Nájemné bydlení se sice může ze začátku jevit jako menší zátěž na náš rozpočet, ale může pro nás znamenat velký problém třeba v důchodu, kdy si nájem už nebudete schopni vůbec dovolit, protože zkrátka bude vyšší než důchod.

Obvykle se provádí fixace u hypotečních úvěrů na 1 rok, 3 roky, 5, 10 a 15 let.

Čerpali jste ji a byli jste s ní spokojeni? Nebo se teprve chystáte této půjčky využít? Perfect Money je jednou z nejoblíbenějších mikropůjček.

Překlenovací úvěr (někdy se označuje také jako meziúvěr) je specifickým úvěrovým produktem, který svým klientům poskytují stavební spořitelny.

Jak ale popsat úvěr podnikatelský? Naštěstí je to snadné: jde o typ půjček pro podnikatele, kteří potřebují zafinancovat rozjezd, udržení nebo rozšíření svého podnikání.

Celkově tedy můžete tuto akci využít dvakrát a získat až 100 free spinů.

Dárkový poukaz může být oproti tomu využit dle jeho libosti a vy mu tak v důsledku pořídíte něco, co ho opravdu bude zajímat. .

Těch je v tuto chvíli sedm a jsou v následujících městech: Brno, Jindřichův Hradec, Třebíč, Třeboň, Pelhřimov, Moravské Budějovice a Dačice.


Samozřejmě, existují nebankovní půjčky, které budete splácet stejně dlouho, jako ty bankovní, ale pak se mezi nimi nachází i několik produktů, které splácíte maximálně jeden měsíc.

Často se jedná o půjčky, které na první pohled působí důvěryhodně a seriózně, ve skutečnosti jsou ale jednak předražené a navíc s obrovskými sankcemi, které si jejich provozovatelé účtují i za jediný den zpoždění.Pokud řídíte, máte pravděpodobně představu, na kolik vás vyjde překročení povolené rychlosti doma nebo jaké tresty vás čekají, když před jízdou vypijete pivo a nadýcháte.

Předhypoteční úvěr je úvěr jako každý jiný a banka si dá pozor na to, abyste ho byli schopní také splácet.

Požádat můžete o půjčku v jakékoliv výši, záleží na konkrétním poskytovateli, jestli vám peníze půjčí a za jakých podmínek.

Tato otázka je obzvlášť aktuální také v případě, že jste nově zaregistrovaný hráč Apollo Games casina a chcete využít nárok hrát o 100% bonus k prvním vkladům až 5 000 Kč.

S žádostí o hypotéku klienti nemusejí chodit na pobočku, vyplnit ji mohou pohodlně v internetovém bankovnictví.

Měřidlo bývá umístěno v plynoměrové skříni, například před rodinným domem nebo na společné chodbě v paneláku. Na plynoměru najdete jeho unikátní výrobní číslo a také aktuální naměřený stav.

Tak jakou u ostatních kreditní karet, i u karty Billa si lze sjednat pojištění.

Na americkém grandslamu tak mnoho špičkových tenistů bude spoléhat na svůj servis a schopnost sázet esa.

ČSOB v podmínkách uvádí: „Šeky nečitelné, poškozené nebo šeky, které nebyly šekovníkem proplaceny, vrací banka klientovi.

Spočítat cenu havarijního pojištěníONLINE: Vyplníte a odešlete online žádost. My ji během chvilky schválíme.

Všechny tyto možnosti však může cestovní pojištění pro studenty respektovat.Napsali jsme pro vás návod co dělat, když nemůžete splácet úvěr.

Chytrými a jednoduchými opatřeními může klesnout spotřeba v domácnosti řádově o desítky procent a spolu s tím i faktura za energie.

Celková částka úroků, kterou vám připíšeme na účet, je tedy součtem úroků za všechny dny, kdy jsme vám peníze na účtu v daném měsíci úročili.

Obecně lze říci, že podobně jako loni byl i během celého třetího čtvrtletí největší zájem o bílou techniku.

Po necelém měsíci se suma vyšplhala na neuvěřitelných 51 122$ s tím, že mám zažádat o výběr.


  Tedy lidi, jejichž úkolem je přimět vás k tomu, abyste „dostali rozum“ a začali zase platit tak, jak to bylo původně dohodnuto ve smlouvě o půjčce.

V následující tabulce jsou vidět zisky, které dělají jednotlivé kombinace a také jejich šance na výhru.

To znamená, že takové osoby by nemuseli mít z čeho splácet, což by je dostalo do ještě větších problémů.

Ministerstvo financí bylo podle vyjádření některých politiků až nebývale ochotné ke kompromisu.


Ani kvalitní produkty, ani zajímavé inovace nebyly tou správnou cestou, kvůli čemuž se vedení banky definitivně rozhodlo, že jak z České republiky, tak i ze Slovenska banka definitivně odejde.

Váš finanční zůstatek po odečtení všech běžných životních nákladů (bydlení, jídlo, ošacení atd.) by měl být násobně vyšší, než každá jednotlivá splátka půjčky.

Vždycky si ve splácení ponechte rezervu! Splácet úvěr o půl roku déle vás totiž vyjde mnohem levněji, než hradit sankce za prodlení nebo čelit exekuci!

Samozřejmě můžete zamířit do některého z oblíbených klubů, pokud ale toužíte po „mejdanu století,“ opusťte svoji komfortní zónu a zabookujte si letenky do Brazílie.

Nikdo se vás na to však ptát nebude, ze zákona máte na tento postup nárok.

Když to reálně sečtete, jsou to peníze, které máte v rodinném rozpočtu navíc a můžete jimi vykrýt jiné nevyhnutelné náklady.

Na to ale pravděpodobně budete opět potřebovat odbornou pomoc.

My ale pevně věříme, že následující rady a tipy vám pomohou uspořit nějakou tu korunu a veškeré příjmy i výdaje domácnosti přehledně sesumírovat.

Tip: K porovnání nákladů na původní dluhy a na půjčku konsolidovanou budete potřebovat znát opravdové ceny všech zmíněných půjček. Podívejte se, kde je hledat.


Zonky refinancování má průměrné hodnocení: 4 z 5 možných. Celkem pak hodnotilo servis společnosti Air Bank a.s. přesně 398 zákazníků.

Modelový příklad rodiny se dvěma dětmi a čistým příjmem 40 tisíc Kč. Celkový úvěr ke konsolidaci: 190 tisíc korun. Celková měsíční splátka: 7890 Kč. Rodina chce měsíčně splácet max. 4000 Kč.

Je tvořeno několika odděleními, a to kanceláří finančního ředitele, oddělením interního auditu a vnitřní kontroly, sekcí právní, personální, informatiky, ekonomiky, řízení úřadu, metodiky a výkonu daní a řízení rizik při správě daní.

Bonus 50,- dostane od SYNOT TIP casina každý! Jen se nenechte zmást, odměna se na vašem účtu neobjeví ihned, ale až následující den.

okruhu společně posuzovaných osob nezbývá po zaplacení přiměřených nákladů na bydlení už víc než takzvaná částka živobytí.

Originální zelená karta bude odeslána hned druhý den poštou, takže nejpozději do čtyř dnů (když započítáme víkend po pátečním uzavření smlouvy) budete mít v ruce originál.

Základem by mělo být to zdravotní, které za vás hradí veškeré náklady na ošetření a s ním související věci.

Sice si domů neodvezete žádný výdělek, získáte ale cenné zkušenosti a bydlení i stravu zadarmo.

Plaťte bezkontaktně mobilem nebo chytrými hodinkami s Apple Pay.


Zvolte raději spotřebitelský úvěr u banky či zavedené nebankovní společnosti.

Celosvětová infekce koronaviru (COVID-19) zcela jistě zkomplikuje splácení půjček a úvěrů na bydlení tisícům lidí.

Hlavní místa, která turisté navštěvují, jsou třeba Tower Bridge a Londýnské oko, Westminsterský palác s věží Big Ben.

U nás je snadné dosáhnout na půjčku bez ručitele i zástavy a to ihned. Peníze máte rychle na účtu, a navíc nám nemusíte sdělovat ani účel úvěru. Stačí podat online žádost a počkat na schválení.


Někteří se do exekuce dostanou, aniž by o tom věděli, jiní doufají, že k takovému radikálnímu kroku nakonec nebude přistoupeno a situace se nějak vyřeší. Za co vám vlastně exekuce hrozí?

Srovnání jednotlivých institucí a jejich produktů se vám v tomto případě rozhodně vyplatí.Air Bank půjčka je poskytována menší, ale známou a rozhodně také inovativní bankou, která není na tuzemském trhu rozhodně žádným nováčkem.

Do registru Solus se můžete dostat také kvůli pozdě zaplaceným zálohám na energie či telekomunikačních služeb.

Proto počítejte s tím, že cirka dva až čtyři roky po skončení osobního bankrotu bude těžké získat úvěr, zejména ten bankovní.Vyzkoušejte služby banky díky první půjčce zdarma a využijte produkt Ferratum Credit, u kterého si peníze na běžný účet převádíte dle potřeby, přičemž za vedení konta nic neplatíte.


Součástí smlouvy jsou samozřejmě také podmínky pro poskytnutí úvěru ze stavebního spoření a výše splátek tohoto úvěru.

Primární úvaha při nákupu notebooku je, zda má počítač operační systém.

Náklady spojené s pořízením investice se zde nijak zohlednit nedají.

Není snadné se okamžitě k tomuto poměru dostat, nicméně z dlouhodobého hlediska se vyplatí mu blížit.

Bez určité výše vlastních zdrojů úvěr neposkytne v dnešní době téměř žádná banka.

vzor podle Vídeňské úmluvy – platnost 3 roky

Pokud si chcete pořídit předhypoteční úvěr za účelem pořízení družstevního bydlení, bude od vás vyžadováno smluvní potvrzení, že bude v budoucnu váš byt převeden do osobního vlastnictví.

Podle Zákona o spotřebitelském úvěru je ovšem věřitel povinen řádně prověřit schopnost klienta splácet úvěr, a pokud jej nezajímají registry, bude se o to více zabývat příjmy žadatele.

Třetí cestou mohou jít nepodnikající zaměstnanci a důchodci, ale také někteří podnikatelé: Například osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), pokud mají pouze spotřebitelské dluhy (za rodinné bydlení apod.), nebo pokud souhlasí věřitelé.To, že se někomu zaručíte za půjčku rovněž snižuje vaši vlastní bonitu – z pohledu poskytovatele úvěru de facto totiž už nějaký úvěr máte i vy.

 • Částku nad 250 000 Kč vám i nadále budeme úročit sazbou 0,4 % ročně.
 • Nutnost půjčky na pokrytí těchto výdajů totiž může znamenat, že spíše potřebujeme zlepšit způsob hospodaření s osobními financemi. .
 • Kromě ostatních podmínek je nezbytná péče o dítě ve věku do 10 let.
 • Vyzvednout si je můžete buďto na kamenných pobočkách společnosti nebo u smluvního partnera, kterým bývá trafika, sázková kancelář, pošta nebo například čerpací stanice.
 • Konkrétní způsob žádosti záleží na vybrané společnosti, která půjčku 100000 Kč poskytuje.


Každý člověk nyní používá několik finančních produktů najednou. Od běžných bankovních účtů, kreditních karet, leasingu a spotřebitelských úvěrů na cokoliv až po hypotéky, pokud chce financovat své bydlení.

Pokud si není jistý, musí se v České republice obrátit na více institucí, neexistuje tu jednotný registr.

K Twisto účtu patří mobilní aplikace, která je opravdu jednoduchá a intuitivní.

půjčky bez doložení příjmu.

Pokud se zpozdíte se splátkou nárokuje si Air bank naúčtovat vám úrok z prodlení splácení a náhradu nákladů spojených z vymáhání dlužné částky.

Na výběru míst i školení jejich obsluhy už totiž ve spolupráci se Sazkou pracujeme.

Je to dáno tím, že většina lidí netuší, že i v casinu lze hrát bezplatně zdarma v demo režimu o virtuální mince!.

Půjčku získáte raz dva také na jakékoliv naší pobočce.

Naše online srovnání vás provede jednotlivými poskytovateli, u kterých kromě jiného můžete vidět i to, kolik peněz dokážou žadatelům poskytnout.


I pokud potřebujete půjčku rychle, nechte si čas na rozmyšlenou a porovnejte si nabídky.

 • Stačí zaplatit 10 % z dlužné částky a poplatek 49 Kč za každou tisícikorunu, což vydá až na 10 měsíců splácení.
 • Vyplatí se jako finanční rezerva kdykoli k dispozici.
 • Cenu za úvěr si můžete předem snadno spočítat na úvěrové kalkulačce na webu Credit123.cz, kde jsou k dispozici i tabulky poplatků.
 • Přes tento odkaz se registrujte do Chance a využijte bonus 5 000 Kč
 • Zůstaly na něm pouze solidní nebankovní poskytovatelé.

Stejně jako všechny půjčky ale není vhodná k pravidelnému řešení finančních potíží.

Klasické spotřebitelské půjčky jsou obvykle spojovány s délkou vyřízení v lhůtě několika jednotlivých kalendářních dní.

Protoze se na ucte pohybuje zaporny zustatek, musela jsem toto vse uhradit ze sveho a nyni bych rada jen tento ucet vedeny pod mym jmenem, na firmu, zrusila (v bance mam jeste svuj osobni ucet).

Pokud klient skupině MONETA neudělí souhlas s TelcoScore, skupina MONETA tento způsob posouzení nepoužije.


„Pokud si mladí lidé berou půjčku, nejčastěji si půjčují na různá elektronická zařízení - ať už to jsou mobilní telefony, počítače, notebooky, nebo tablety.

S rychlou půjčkou od Půjčkomatu si napoprvé můžete půjčit jakoukoliv částku v rozmezí 500 Kč až 5 000 Kč, kterou splatíte do 31 dní.Lenka Rutteová     Publikováno 08.07.2021  Analýza | Finanční mix

Není-li úvěr čerpán a to znamená, že má klient k dispozici celou částku, není nutné zaplatit splátku a klient neplatí ani žádné úroky.

 • Na telefonní číslo +420 790 542 228 zašlete SMS ve tvaru 10 číslic, bez mezer.
 • Proto by se mu měli vyhýbat lidé se sklonem k depresím – alkohol by je mohl zhoršovat.
 • S jeho splněním nám dokážou pomoct banky, které umí poskytnout hypoteční úvěr na výstavbu, koupi nebo rekonstrukci nemovitosti.
 • Neschopnost splácet úvěr může potkat v životě každého, ale ač se situace může zdát jakkoliv komplikovaná a nepříjemná, vždy je možné najít východisko z dané situace.
 • Hypotéka dopředu – jak se tenhle produkt oficiálně nazývá – žadateli zajistí finance na bydlení, které si musí postavit nebo zakoupit do následujících dvanácti měsíců.

Nejvíce řidiči bourají u zatáčky na silnici 11 v Červenohorském sedle a mezi Vysokým Mýtem a letištěm ve Vošticích.

Oblíbenými produkty je i Spotřebitelský úvěr nebo Úvěr od Buřinky určený k financování bydlení.

Zonky (respektive společnost Benxy s.r.o., která službu Zonky poskytuje) by se v této souvislosti měla ještě letos stát dceřinou firmou Air Bank.

Sice se již nahlas mluví kupříkladu o posunutí věkové hranice pro žadatele nahoru, nicméně podmínky jsou stejné, jako byly nastaveny v roce 2018.

Potřebujete si půjčit peníze, ale je sobota odpoledne a banky nefungují? Nevěště hlavu, mnohé společnosti fungují prakticky nonstop a tak půjčka online i o víkendu není nemožná.

Úvěr je zajištěný zástavním právem k nemovitosti.

Podíl elektromobilů tak činí necelých pět setin procenta.

Opět si to ukažme na příkladu: Půjčka 5 000 Kč na 30 dní, vrací se jednou splátkou zase 5 000 Kč, takže úroky, poplatky i RPSN jsou 0%, tedy typická první půjčka zdarma, viz obrázek 2.

Takový výpočet v letech 2011 až 2013 používaly i jiné finanční společnosti poskytující úvěry v ČR (například GE Money Auto a Home Credit).


Jak se na to ale vztahuje vaše cestovní pojištění? Co když budete v důsledku teroristického útoku nějak zraněni? Hodně záleží na tom, u jaké pojišťovny si cestovní pojištění sjednáte.

Je běžné, že si klienti dávají více žádostí k různým společnostem naráz, aby si mohli porovnat nabídky.

Kamali je v současné době nejlevnějším poskytovatelem malých půjček, které se hodí třeba před výplatou. Peníze přes terminál SAZKY si tak můžete vybrat na jednom z více než 4000 výdejních míst po celé ČR.

Pokud se chystáte zažádat o úvěr, ať už se jedná o nízkou spotřebitelskou půjčku, nebo o několikamilionovou hypotéku – měli byste si ověřit, zda vůbec máte šanci na úspěch.


Kategorie jsou následující: potraviny, bydlení, oblečení a obuv, doprava, poplatky za telefon a internet, zdraví a hygiena, volný čas, úspory.

Tábor - Tachov - Teplice - Třebíč - Trutnov

Řada větších půjček (hlavně těch bankovních) nabízí také pojištění schopnosti splácet, málokdy se opravdu vyplatí, přesto se ale na tuto možnost informujete a vyhodnoťte si ji sami.

Ale jak je to s půjčkami uzavíranými online? Jsou regulované stejně přísně jako ty na pobočkách? Na to se hned podíváme.


Dále můžete zdarma vkládat hotovost na svůj účet v síti vkladových bankomatů mBank.

 • Ostatně vysoce kvalitním turistickým značením je hodně proslulé celé Česko. .
 • Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 195 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 3.12.2021 v 9 hodin 24 minut.
 • Tedy nejen průměrnou a mediánovou mzdu, ale právě i inflaci, která reálnou mzdu výrazně snižuje, nebo náklady na minimální důstojný život jednotlivce, který má rodinu a stará se o jedno své dítě.
 • Hlavním cílem bezúročné COVID půjčky je snaha zjednodušit přístup k provoznímu financování podnikům, jejichž ekonomické aktivity jsou omezeny v důsledku výskytu nového typu koronaviru a souvisejících preventivních opatření.
 • Jestliže vás zastavuje jedoucí auto signalizující “STOP”, buď vás na bezpečné místo navede, nebo ho vhodně vyberte vy.

Platí, že více za megawatthodinu zaplatí lidé s nižší spotřebou (například domácnosti, které na plynu jen vaří), zatímco levněji vyjde kubík plynu domácnostem, které plynem vytápí.

Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné.Ale pozor, některé banky nabídnou studentskou půjčku svým klientům, přestože o ní na webovkách přímo neinformují.Díky němu stačí správná platební karta – a to jak kreditní, nebo debetní – a můžete vyrazit do zahraničí.

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 193 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 14.04.2022 v 11 hodin 54 minut.

Automatický systém Vám vybere nejvhodnější půjčku tak, abyste si mohli půjčit co nejdříve, spolehlivě a bezpečně.

Samozřejmostí je rychlé přidávání transakcí jedním ťuknutím a sledování výdajů v čase pomocí přehledných grafů.

Jedná se v tomto případě pouze o změnu původní smlouvy o hypotečním úvěru, takže administrativy bude minimum.  .

Nejde ale o jediné situace, kdy se vyplatí tuto pojistku mít.

Ještě zbývá poslední režim investování, a to automatika, v níž si ale nastavíte výše zmíněné filtry.

Nezapomínejme však, že musíme odlišit účelovou a neúčelovou formu úvěru na bydlení.

Potřebujete do svého domu nebo bytu plyn, či elektřinu? I bez pobočky Centropol Pardubice můžete oslovit právě tohoto dodavatele.


Pokud již nyní víte, že nebudete moci splácet půjčku, úroky u kontokorentu nebo platit balíček služeb na svém účtu, ozvěte se nám.

Jenže co se týká větších, zejména hypotečních úvěrů, tam je zákonná fixace, takže okamžité převedené možné není.

Mintos má pro tyto účely vyhrazenu kolonku přímo ve vašem profilu (vpravo nahoře), abyste nemuseli zdlouhavě bloudit webovkami.

Při sjednávání úvěru si zvolíte výši měsíční splátky, která vyhovuje vašim možnostem a potřebám. Tuto částku také uvidíte ve vašem výpise.

Než začnete úvěr čerpat, potřebovat budete následující dokumenty:

Pokud by však problém přetrvával, může Home Credit požadovat úhradu dalších poplatků nebo předat pohledávku k vymáhání.

Stejně jako u své klasické půjčky nebo refinancování odměňuje Air Bank klienty i u nové služby za řádné splácení.

Díky tomu vás čeká opravdu pestrý a multikulturní gastro zážitek.

Do registru SOLUS se klient dostane tehdy, pokud se zdrží se splátkou o více než 30 dní.